23 Mart 2013 Cumartesi

Büyü nasıl yapılır

Herkezin yapamayacağı Şeytan'ın hilelerinden biri olarak kabul edilen büyüler farklı çeşitlerdedir. Şeytan insanların mutlu ve huzurlu olması yerine hep acı çekmesini ve kötülük yapmasını istemektedir. Büyü yapımı hakkında internet dünyasında birçok makale bulunmasına rağmen bilgi ile yapılacak bir durum değildir ve herkez yapamaz. Nasıl yapılır diye araştırma yapan birçok şarlatandan uzak durmanızı öneriyorum.


Günümüzün vazgeçilmezleri arasında neden Halen Tercih ediliyor ?
İnsanların sorunları hiçbir zaman bitmediğinden kalıcı çözüm yolları aramaktadırlar, Aşk ve bağlama  bunların en önemli örnekleri arasında yer almaktadır, karşılıksız sevilen bir kişiyi kendinize bağlamak için farklı yollar arıyorsanız, kesin çözüm olarak bu inançlar kullanılmaktadır.Teknoloji oldukça hızlı bir ilerleyiş göstersede gizli ilimler kadar hızlı bir şekilde sonuçlanmamaktadır.

En Sık yapılanlar ve özellikleri

 • Sabun ve Saç
En tehlikeli ve öldürücü olan bir kullanımdır,zarar verilecek kişinin saçı alınır ve hiç kullanılmamış bir sabuna sarılır, daha sonra büyü için okunacaklar okunduktan sonra sabuna kır bir iğne batırılır ve sabun sonu buçağı görülmeyen bir kuyuya atılır, Sabun orada eridikçe kontrol altına alınan kişide yavaş yavaş eriyerek ölümcül bir sonuça doğru sürüklenmektedir.

 • Kaşık büyüleri
Sevgiler ve kardeşleri birbirinden ayırmak için kullanılan ve türünün en tehlikeli olanlarındandır,2 adet tahta kaşıklara ayırmak istenilen kişilerin isimleri yazılır ve kaşıklar arka arka gelecek şekilde konulur daha sonra yeni ölen bir kişinin mezarı açılarak kefenden bir parça alınarak kaşıklara sarılır ve çeşitli okunacak büyü duları okunduktan sonra başka birinin mezarına kaşıklarar konularak büyü gerçekleşir.

Diğer büyüler hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2 yorum:

 1. burak bey numura bana vere bılırmıısınız tabı bundan ıyı anlıyorsanız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. büyü yaptırmayın ve kat-i surette yaptırtmayın büyü yapan ve yaptıranın süpesizki çehennemliktir büyüleri iyi niyetli kullanınız birine yardım için kullanınız ve internetten büyü yapmaya çalışmayınız zira tehlikelidir ve herkez yapamaz

   Sil